Vyberte stránku

Jmenuji se Péťa

​Blogerka, YouTuberka a Fitness trenérka

O mě

Jmenuji se Péťa Elblová a jsem blogerka, trenérka, milovnice přírody, zdravého životního stylu a člověk, který se snaží dívat na svět pozitivně. Ne vždy to ale u mě bylo takhle růžové. Prošla jsem si anorexií, přejídáním a nakonec se problémy s jídlem přehouply až do bulimie. Ani nevíš, kolikrát jsem tenkrát začínala od znova, hledala motivaci a chuť dál bojovat a dostat se z toho.

“Do každé práce, videa a článku vkládám kus sebe. Miluji pomáhat lidem s jejich životním stylem, překonávat problémy s jídlem a navádět je na tu správnou cestu. Největší radost mi totiž dělá, když pak mohu pozorovat, jak se mění jejich tělo, život i psychika k lepšímu. Zdravý životní styl dokáže s člověkem zázraky”.

Nejmíň milionkrát. Chtěla jsem se strašně změnit, chtěla jsem být zdravá holka, ale než jsem pochopila, jak se z toho opravdu dostat, trvalo mi to několik let. Jsem samozřejmě šťastný člověk, že tohle období je pryč, ale jsem na druhou stranu ráda, že díky tomu, čím jsem si prošla, mohu teď být empatická k lidem, kteří chtějí žít zdravě, ale potřebují malou berličku, novou energii či pomoc. A právě proto jsem se rozhodla, že vytvořím tohle celé.

E-book, který bude pomocníkem každého „věčného“ začátečníka, berličkou lidem, kteří mají problémy s jídlem či nová motivace pro ty, kteří zdravě už nějakou dobu žijí.

MÁŠ DOTAZ? JSEM TU PRO TEBE!

Ráda Ti se vším pomůžu a poradím.

NAPIŠ MI!

6 + 1 =

001 - logo

Abys mohla mít doopravdy ráda druhé lidi, musíš se nejdřív naučit, mít ráda sama sebe.

#bojujizanovetelo